אודות

שמי אילנה ענבר

אני מטפלת רגשית ברפואה שלמה (הוליסטית) למעלה משני עשורים,

השליחות שלי היא להביא מרפא והקלה לאנשים המתמודדים עם כאבים וקשיים שונים. אני מאמינה שרוב הכאבים ניתנים לטיפול.

בקליניקה שהקמתי מיושמת גישה הוליסטית המאפשרת לכל אדם, בכל גיל להשתחרר מכאב פיזי, נפשי, מחלות וחסמים ולהכיר את הכוחות העצומים שקיימים בתוכו. הטיפול חושף נקודות אור חדשות שמשמשות כסמן לדרך חדשה ובריאה יותר.

הדרך שלי

הדרך שלי אל הטיפול הרגשי החלה בטיפולי מגע באמצעות רפלקסולוגיה. במשך שנים טיפלתי במרפאת קופ"ח מאוחדת, ונחשפתי למקצועות טיפול קרובים ורחוקים. כשעקבתי אחר המטופלים, הבחנתי שחלקם לא מצאו מענה באף אחת מהשיטות הנפלאות והמגוונות שהציעה מרפאת הטיפולים המשלימים.

מכאן יצאתי בחיפוש אחר תשובה עבור אותם אנשים, חקרתי והעמקתי. תחילה גיליתי את שיטת אייפק. זו הובילה אותי להמשיך ללמוד ולהעמיק, וכך נחשפתי אל שיטות טיפול עמוקות, שצוללות אל מעמקי הרגש, התחושה והאמונה; ומצליחות לפורר את מכאובי הגוף והנפש – ומביאה לחיבור מחדש לכוחות ועוצמה פנימיים, כך סגרתי מעגל.

מאז ועד היום אני מטפלת בקליניקה שלי בראשון לציון, ומתמחה בעיקר בשיטת תרפיית שלושת המימדים בשילוב כל הידע שצברתי בחיי, ושמחה על כל פריצת דרך שנותנת מרפא למטופליי.

קינסיולוגיה היא הבסיס ל"דו שיח" אנרגטי המתנהל עם הלא מודע – התודעה העמוקה של המטופל.

תרפיית שלושת המימדים משלבת יסודות מהרפואה הסינית ולצידם היבטים תודעתיים – רגשיים, תחושתיים ואמונות – פועלת ברבדים העמוקים ביותר של הגוף והרגש. את השיטה למדתי מפיו של מייסד ומפתח השיטה בעצמו, הפסיכולוג הקליני יובל לו ז"ל.

איזון תדרים בשנים האחרונות מתרחבת ההבנה גם בעולמות הרפואה בנוגע להשפעת תדרים שונים על הגוף והנפש. בעזרת טכניקות טיפול חדשניות נעשה תיווך שנועד להזרים תדרים מאזנים לאזורים הפגועים בגוף. בקליניקה אני נעזרת במכשיר תדרים ייעודי של חברת ראיונקס, אשר קיבל את כל אישורי התקן בגרמניה; ונעשה בו שימוש במדינות נוספות ברחבי העולם.

שיטת אייפק  IPEC [Integrated Physical Emotional Clearing] גם היא שיטה הוליסטית שבמהלכה נעשה חיפוש אחר מחסומים אנרגטיים שאוגרים בתוכם מצבורים פיזיים או רגשיים.

אני מזמינה אתכם להכיר יותר לעומק את המרחב הטיפולי והגישה הייחודית שפיתחתי כאן >

השליחות שלי היא להביא מרפא והקלה לאנשים המתמודדים עם כאבים וקשיים שונים. אני מאמינה שרוב הכאבים ניתנים לטיפול.

אני ממשיכה לחקור את היכולת הגדולה הזו של הגוף והנפש להגיע לאיזון ומשלבת בקליניקה ידע עדכני ומתחדש כדי להבטיח את הטיפוח הטוב ביותר עבור מטופליי.